Biżuteria PILGRIM tylko w Salonach TERPIŁOWSKI

Biżuteria duńskiej marki PILGRIM, od niedawna obecnej w Polsce, już w Salonach TERPIŁOWSKI!

Ta wiadomość ucieszy wszystkich miłośników unikatowej i niebanalnej biżuterii. Tylko w naszych Salonach w Szczecinie i Stargardzie Szczecińskim znajdziecie Państwo wyjątkowe wyroby PILGRIM. Marka słynie z dbałości o każdy detal oraz z poszukiwania własnego, nietuzinkowego stylu. Biżuteria wykonywana jest ręcznie.

Jesienna kolekcja PILGRIM zawiera perły, szlachetne kamienie, kryształy (m.in. elementy Swarovskiego) oraz szklane i żywiczne koraliki oprawione w złoto i srebro. Wszystkie wyroby mają bardzo odporne zabezpieczenie powierzchni materiału zapobiegające uszkodzeniu biżuterii. Zgodnie z najnowszymi trendami, w kolekcji znajdują się duże kolczyki i pierścionki oraz wisiorki i bransoletki o niespotykanym wyglądzie.

Pozostałe aktualności

Piękno na skalę EUROPY

Konkurs i rabaty w Salonach TERPIŁOWSKI specjalnie na czas Mistrzostw Euro 2012.

Zapraszamy do zabawy w konkursie Liga Typerów Terpiłowskiego. Typując wyniki Mistrzostw Euro 2012 zyskują Państwo szansę na zdobycie piękna na skalę EUROpy z Salonów TERPIŁOWSKI.

czytaj więcej...

KRZEMIEŃ PASIASTY JEDYNY TAKI NA ŚWIECIE

Krzemień pasiasty, jedyny w swoim rodzaju skarb natury, podziwiać już można w formie klasycznej, pięknej biżuterii w naszych Salonach.

czytaj więcej...

Najnowsza kolekcja zegarków EPOS

Już teraz, prosto ze szwajcarskiej Vallée de Joux, gdzie powstają najlepsze zegarki na świecie, nowa kolekcja marki EPOS w Salonie TERPIŁOWSKI w C.H.R. GALAXY!

czytaj więcej...

Longines - zegarek nawigatorów Swissair

W latach 50-tych ubiegłego stulecia Longines dostarczał zegarki na potrzeby szwajcarskich, narodowych linii lotniczych Swissair. Czasomierze te były modyfikacją podstawowych modeli lotniczych w kolekcji marki, a ich cechą szczególną była specjalna 24-godzinna tarcza.

czytaj więcej...

Podaruj bliskim ponadczasowe prezenty

Szukasz wyjątkowych upominków dla najbliższych? Znajdziesz je w Salonach TERPIŁOWSKI!

czytaj więcej...